Novinky

 

Poskytujeme i INTENZIVNÍ TERAPIE V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Cena : 4x denně 45min Po-pá 600,-/hod. ...12 000,- týden

             2x denně 45min Po-Pá 700,-/hod ....7000,- týden 

Plán je sestaven individuálně, senzorická integrace, posilování, hrubá jemná motorika, kognitivní funkce popřípadě biofeedback.

POKUD K NÁM NEDOCHÁZÍTE PRAVIDELNĚ JE POTŘEBA PROJÍT VSTUPNÍM VYŠETŘENÍM ZA 1500,- Kč. Je možné docházet pouze na intenzivní terapie.


NOVĚ V ORDINACI POSKYTUJEME PÉČI FORMOU EEG BIOFEEDBACKU - vhodné pro děti i dospělé

Najdete nás na nové adrese : Bezručova 752 Jirkov 43111 :-)


Již brzy budeme otevírat Centrum ergoterapie Herynka s.r.o čeká vás plno novinek a terapií.


Od 5.5. budu opět ordinovat. V ordinaci může být pouze dítě a jeden doprovod. Choďte přesně na čas nečekejte v čekárně. Pokud vás bude doprovázet další osoba musí čekat mimo budovu. 

Ordinační hodiny Po-Pá 8-12(13) - do odvolání

OBJEDNÁNÍ TELEFONICKY- pokud nezvednu volám zpět

CHOĎTE POUZE POKUD BUDETE ZDRAVÍ

storno terapie vždy den předem, při pozdějším zrušení bude účtována plná cena terapie

Budu se na Vás moc těšit

PANat - vzduchové dlahy

PANat je Pro-aktivní léčebná Aplikace v Neurorehabilitaci se vzduchovými dlahami a dalšími pomůckami. PANat byl koncipován v 60. letech min. století skotskou fyzioterapeutkou Margaret Johnstone, dnes uznáván jako Evidence based metoda pro 4 nejtěžší stupně postižení CNS, vhodný jak pro dospělé pacienty po CMP, RS, Parkinson, neurotraumata, tak i pro děti s DMO, s mozkovou ischemií a po úrazech.

PANat spočívá ve fyziologickém zapolohování končetin do vhodně zvolené vzduchové dlahy nebo do více dlah současně, které zajistí, aby se při pasivním a nebo aktivním nácviku hybnosti pacientů tlumily nežádoucí patologické spastické reakce končetin. Eliminace těchto patologických souhybů dovolí plynulý, vědomý a v kloubním rozsahu větší pohyb, který se pravidelným nácvikem zapisuje do mozku. Vzduchová dlaha má také podpůrnou funkci, což je velká pomoc při nestabilní opoře o končetiny, zvláště u pacientů s nízkým sv.napětím (svalovéou hypotonií) nebo s kloubní nestabilitou (hypermobilitou).

EEG Biofeedback ( z angl.eeg - vyšetření mozkové činnosti- elektroencefalogram, bio-biologicky týkající se živého organismu, feedback - zpětná vazba) je někdy nazýván západní jógou nebo elektronický zen - náleží do tréninkových metod, které umožňují harmonizaci mozkové činnosti formou bioregulace a samoučení se mozku.

SunBall

26.04.2019

Od května zařazujeme do terapie SunBall je součástí terapie možnost také samostatné terapie.

Novafon lze použít na všechny části těla, které potřebujete uvolnit, léčit, ulevit od bolesti, stimulovat bez použití léků a vedlejších účinků.

12.dubna se uskuteční první sezení pro rodiče. Budeme probírat svoje zkušenosti,rady, trable a radosti s našimi dětmi. při zájmu a potřebě budou probíhat i odborné přednášky. Scházet se budeme jednou měsíčně.

Od května bude jednou měsíčně probíhat skupinová terapie pro 3-4 děti. Při skupinové terapii se budou dětu učit správnému sociálnímu chování, práce ve skupině. Vše bude probíhat formou hry.

Od 1.března 2019 nabízíme v ordinaci možnost tejpování. Bolí vás záda, kolena. Máte přetížené nebo naopak oslabené svaly. Trpíte otoky či bolestmi kloubů, páteře apod. Neváhejte a objednejte se. Tejpování je podpůrná metoda k odstranění bolestí svalů či kloubů, pomáhá k posílení svalů či stabilizaci kloubů.

Poskytujeme poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek, kočárků, vozíků či zádržného systému. Pomůžeme s výběrem, zajistíme zaměření, vyplnění poukazu i doručení pomůcky. Vše zajišťujeme v ordinaci ZDARMA.

Od 4.6.2018 je ordinace již v provozu. Těšíme se na Vás a Vaše dětičky.

Rekonstrukce

11.04.2018

Do poloviny května 2018 probíhá v ordinaci rekonstrukce. Informace o terapiích a objednávat se můžete telefonicky či emailem.